• English
  • شماره تماس :34446282 026 - 88583563 021

تور دور سوئیس ویژه نوروزاطلاعات عمومی

تور دور سوئیس

شروع تور :  1399/01/07

پایان تور :  1399/01/13

ایرلاین :   هوایی- Austrian

مدت اقامت :   6 شب

لوزان، دومین شهر بزرگ سوئیسی مشرف بر دریاچه ژنو و چهارمین شهر بزرگ سوئیس است. لوزان در عین افتخار به تاریخ حدودا دو هزارساله اش، شهری پیشرو است که نگاهی به آینده دارد. چشم انداز دریاچه ژنو در لوزان، حتی از چشم اندازی خود ژنو در اختیار شما می گذارد نیز زیباتر است! این شهر محصور در تاکستان ها، با استفاده از موقعیت جغرافیایی که حتی در سوئیس نیز کم نظیر است، به یکی از مراکز مهم گذران تعطیلات اروپا تبدیل شده است. اینجا همچنین پایتخت المپیک و از مراکز مهم ورزشی، دانشگاهی و فرهنگی سوئیس به شمار می آید. بافت تاریخی شهر، مزین به کلیسای جامع گوتیک، تاریخچه ای غنی و پربار را پیش روی بازدید کنندگان قرار می دهد.

دنیای شگفت انگیزی از کوهستان ها، پناهگاه شهر لوسرن است. این شهر کوچکِ خیال انگیز واقع در سواحل دریاچه چهار کانتون، دروازه ای است به مرکز سوئیس. به لطف دیدنی های بسیارو جاذبه های فراوان ، بوتیک های دلفریب، موقیعیت جغرافیایی بی نظیرش در مجاورت دریاچه، هم جواری اش با کوهستان های مشهوری همچون کوه ریگی و پیلاتوس، این شهر بی نظیر بدل به مقصد گردشگری مسافرانی شده است که به سوئیس می آیند. پل قرون وسطایی مشهور شاپل، با تابلوهای منقش مثلثی رنگ خود، به عنوان قدیمی ترین پل چوبی سرپوشیده ی اروپا محسوب می شود. از دیگر نمادهای این شهر، دیوار مستحکم موزِگ هست که در طول تاریخ شکل اصلی خود را حفظ کرده است. در بافت قدیم پیاده رو شهر، اقامت گاه های تاریخی مزین دورتادور میدان ها را آراسته اند. که از مشهورترینشان میدان واینمارکت هست. لوسرن شهر میادین کهن و کلیساهاست ! کلیسای یهودیان متعلق به قرن هفدهم قدیمی ترین بنای مقدس باروک سوئیس است.

کلان شهری در محل تلاقی رود و دریاچه، با نمایی فوق العاده به رشته کوه های پوشیده از برف آلپ، ترکیبی بی مانند از جاذبه ها را در اختیار شما قرار می دهد. بیش از 50 موزه و 100 گالری هنری در این شهر قرار دارند که در کنار برند های معروف مد و رویدادها و فعالیت های فرهنگی متعدد آن را به یکی از کانون های فرهنگی سوئیس بدل ساخته اند. بافت تاریخی و کمابیش دست نخورده شهر که از دوران امپراتوری روم به یادگار مانده با کلیساهای باشکوه و معماری منحصر به فرد خود قطعا علاقمندان به هنر و تاریخ را نیز به این شهر جذب خواهد کرد. زوریخ برای هر سلیقه ای، یک مقصد مناسب است. از عاشقان خوراک و غذاهای خوشمزه گرفته تا دوستداران طبیعت و یا عاشقان خرید. حتی کودکان شما نیز اینجا همواره سرگرم و خوشحال خواهند بود.

-----------------------------------------------------------------------

هتل موونپیک            4*BB

هتل آستوریا            4*BB

کورتیار مرویوت      4*BB

قیمت هرنفر در اتاق یک تخته:              1690یورو

قیمت هرنفر در اتاق دو تخته:               1190یورو

قیمت کودک 2 تا4 سال بدون تخت:         490یورو

قیمت کودک 4تا11سال با تخت اضافه:     890یورو

----------------------------------------------

کودک تا دوسال: رایگان + قیمت پرواز

توجه داشته باشید که هزینه ی ریالی پرواز به قیمت یورویی تور افزوده خواهد شد. 

مدارک مورد نیاز 1-اصل گذرنامه معتبر با حداقل شش ماه اعتبار و حداقل 4 صفحه خالی 2-فرم تقاضای ویزا که بطور کامل به زبان انگلیسی تکمیل و دو کادر صفحه چهارم توسط شخص متقاضی امضا شده باشد. 3-دو قطعه عکس جدید با زمینه روشن 4-کپی A4 گذرنامه ( بسیار واضح) 5-کپی A4 ویزاهای سه سال اخیر کشورهای شنگن، انگلستان، آمریکا و کانادا 6-ترجمه شناسنامه متقاضی از تمام صفحات شناسنامه ( بسیار واضح) 7-گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه ریز پرینت 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت )حداقل 70 میلیون که به صلاحدید فیروزه سرزمین مادری مبلغ نهایی تعیین می شود.( 8-ترجمه سند ملکی 9-رزرو هتل برای کل مدت سفر 10-مدارک شغلی برای افراد شاغل: • گواهی اشتغال به کار • ترجمه روزنامه رسمی یا ترجمه حکم استخدامی یا ترجمه فیش حقوق یا ترجمه گواهی ساخت یا پروانه کسب یا حکم بازنشستگی و غیره • ترجمه لیست پرداختهای بیمه تامین اجتماعی محصلین و دانشجویان: • ترجمه اشتغال به تحصیل از مدرسه / دانشگاه 11-برنامه دقیق سفر 12-کپی A4 رزرو بلیت رفت و برگشت به سوییس 13-کپی A4 بیمه مسافرتی 14- نامه ریجکتی ( درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن) 15-ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل هفتاد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد. ) هزینه صندوق سفارت و VFS: در داخل یک پاکت نامه قرارداده شود و کلیه مبالغ غیر قابل استرداد است: 26.5 یورو به ازای هر پرونده / 8200000 ریال برای افراد بالای 12 سال / 4800000 ریال برای کودکان 6 تا 12 سال (برای کودکان زیر 6 سال رایگان است. )

-------------------------------------------------------------------

این تور شامل موارد زیر است: جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون 6 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان این تور شامل موارد زیر نیست: هزینه ی ویزا و وی اف اس هزینه ی های شخصی هزینه ی لغو کردن تور مالیات شهری بیمه مسافرتی و هر مورد دیگری که در برنامه ذکر نشده است.

-----------------------------------------------------------------

روز اول:  تهران - وین–ژنو - لوزان

ورود به فرودگاه ژنو با پرواز هواپیمایی اتریشی ، تحویل گرفتن بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل در لوزان.
ورود به هتل4 ستارهMovenpick  یا مشابه. تحویل گرفتن اتاق ها.
 ادامه روز آزاد.
اقامت شب در لوزان.

روز دوم:                    لوزان –گرویر- لوزان

09:00 یک روز گشت کامل در لوزان و گرویر: شامل گشت پانورامیک شهر لوزان، بازدید از قسمت قدیمی شهر،  کلیسای جامع، موزه المپیک. سپس ، حرکت به سمت شهر زیبای گرویر با اتوبوس گروه و اندکی پیاده روی در بافت قدیم و دلنواز این شهر که بخاطر پنیرهایش شهرت جهانی دارد. سپس در ادامه مسیر به روستای بروک و بازدید از کارخانه شکلات سازی Cailler.
 بازگشت به هتل.
اقامت شب در لوزان.
روز سوم لوزان – لوسرن
09:00 ترانسفر از هتل لوزان به شهر لوسرن، واقع در شمال دریاچه ی لوسرن. این شهر کوچک که هسته ای قرون وسطایی دارد، با قدمت تاریخی ساختمان هایش و فضای گرم و دل فریبش ، یکی از قطب های پراهمیت گردشگری سوئیس است. 
ورود به هتل آستوریا لوسرن چهار ستاره Astoria Luzern 4* .
اقامت شب در لوسرن.  
روز چهارم لوسرن
09:00 روز فراموش نشدنی خود را با یک تور پیاده در شهر کهن و قرون وسطایی لوسرن آغاز کنید. دوربین عکاسی خود را همراه داشته باشید، شاید زیباترین تصاویر سفرتان را همینجا بتوانید ثبت کنید. بافت قدیم شهر با ساختمان های باروک،  پل چوبی، کلیسای  یهودی ها  و دریاچه ی لوسرن از جمله جاهایی هستد که خواهید دید. 
بازگشت به هتل و ادامه روز آزاد و در اختیار خودتان. 
اقامت شب در لوسرن.
روز پنجم لوسرن-زوریخ

09:30  پس از صرف صبحانه  وقت آن رسیده است که  به زوریخ بروید. پس از ورود به زوریخ، انتقال به هتل  چهار ستاره ی کورتیارد ماریوت: Courtyard by Marriott 4*.

اقامت شب در زوریخ. 

روز ششم  زوریخ – راین فال - زوریخ     

09:00 پس از صرف صبحانه، انجام گشتی پیاده در زوریخ و  بازدید از بافت قدیم شهر به مدت سه ساعت.
13:00  حرکت از هتل  به سمت آبشارهای مشهور راین. در راه از مناظر بسیار زیبا لذت خواهید برد.
بازگشت به هتل. اقامت شب در زوریخ.

روزهفتم زوریخ – وین - تهران 
--:-- چمدان های خود را ببنید و آماده ی انتقال به فرودگاه زوریخ شود. پرواز بازگشت شما با هواپیمایی اتریشی خواهد بود.