• English
  • شماره تماس :34446282 026 - 88583563 021

تور زوریخ زرمات ویژه نوروزاطلاعات عمومی

تور زوریخ زرمات 

شروع تور :  1399/01/10

پایان تور :  1399/01/15

ایرلاین :   هوایی- Qatar

مدت اقامت :   5 شب

--------------------------------------------------------------

زوریخ کلان شهری در محل تلاقی رود و دریاچه، با نمایی فوق العاده به رشته کوه های پوشیده از برف آلپ، ترکیبی بی مانند از جاذبه ها را در اختیار شما قرار می دهد. بیش از 50 موزه و 100 گالری هنری در این شهر قرار دارند که در کنار برند های معروف مد و رویدادها و فعالیت های فرهنگی متعدد آن را به یکی از کانون های فرهنگی سوئیس بدل ساخته اند. بافت تاریخی و کمابیش دست نخورده شهر که از دوران امپراتوری روم به یادگار مانده با کلیساهای باشکوه و معماری منحصر به فرد خود قطعا علاقمندان به هنر و تاریخ را نیز به این شهر جذب خواهد کرد. زوریخ برای هر سلیقه ای، یک مقصد مناسب است. از عاشقان خوراک و غذاهای خوشمزه گرفته تا دوستداران طبیعت و یا عاشقان خرید. حتی کودکان شما نیز اینجا همواره سرگرم و خوشحال خواهند بود.

------------------------------------------------------------

زرمات شهری در منطقه ویسپ، در بخش آلمانی زبان کانتون واله در سوییس است. زرمات با کوههای مرتفع آلپ از جمله مونت روزا، دووم، ماترهورن و ... همجوار است. زرمات به واسطه کوه های آلپ و پیست های اسکی به عنوان مکان بی نظیری برای کوه نوردی و اسکی بسیار مشهور است. به همین دلیل سالانه گردشگران زیادی از سرار جهان این شهر را برای اقامت خود انتخاب می کنند و بخش اعظم اقتصاد محلی این شهر مبتنی بر جهانگردی و گردشگری است. تعداد زیاد گردشگر در این شهر باعث ایجاد تعداد زیادی هتل، اقامتگاه های کوهستانی و رستوان های متنوع شده است.

------------------------------------------------------------

هتل کرون پلاتزا رپوبلیک    4*BB

بست وسترن آلپن زرمات     4*BB

 

قیمت هرنفر دراتاق یک تخته:            1390یورو

قیمت هرنفر دراتاق دوتخته:               970 یورو

کودک 2 تا 4 سال بدون تخت:         390یورو

کودک 4 تا 11 سال باتخت اضافه:    740یورو

----------------------------------------------

کودک تا دوسال: رایگان+ نرخ پرواز 

نرخ ریالی پرواز به هزینه یورویی تور اضافه خواهد شد

مدارک مورد نیاز 1-اصل گذرنامه معتبر با حداقل شش ماه اعتبار و حداقل 4 صفحه خالی 2-فرم تقاضای ویزا که بطور کامل به زبان انگلیسی تکمیل و دو کادر صفحه چهارم توسط شخص متقاضی امضا شده باشد. 3-دو قطعه عکس جدید با زمینه روشن 4-کپی A4 گذرنامه ( بسیار واضح) 5-کپی A4 ویزاهای سه سال اخیر کشورهای شنگن، انگلستان، آمریکا و کانادا 6-ترجمه شناسنامه متقاضی از تمام صفحات شناسنامه ( بسیار واضح) 7-گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه ریز پرینت 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت )حداقل 70 میلیون که به صلاحدید فیروزه سرزمین مادری مبلغ نهایی تعیین می شود.( 8-ترجمه سند ملکی 9-رزرو هتل برای کل مدت سفر 10-مدارک شغلی برای افراد شاغل: • گواهی اشتغال به کار • ترجمه روزنامه رسمی یا ترجمه حکم استخدامی یا ترجمه فیش حقوق یا ترجمه گواهی ساخت یا پروانه کسب یا حکم بازنشستگی و غیره • ترجمه لیست پرداختهای بیمه تامین اجتماعی محصلین و دانشجویان: • ترجمه اشتغال به تحصیل از مدرسه / دانشگاه 11-برنامه دقیق سفر 12-کپی A4 رزرو بلیت رفت و برگشت به سوییس 13-کپی A4 بیمه مسافرتی 14- نامه ریجکتی ( درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن) 15-ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل هفتاد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد. ) هزینه صندوق سفارت و VFS: در داخل یک پاکت نامه قرارداده شود و کلیه مبالغ غیر قابل استرداد است: 26.5 یورو به ازای هر پرونده / 8200000 ریال برای افراد بالای 12 سال / 4800000 ریال برای کودکان 6 تا 12 سال (برای کودکان زیر 6 سال رایگان است. )

-----------------------------------------------------------

این تور شامل موارد زیر است: بلیت پرواز بین الملل جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون 5 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان

----------------------------------------------------------

روز اول   ایران -  زوریخ
--:--  فرود در فرودگاه بین المللی زوریخ
در ادامه  کنترل پاسپورت ، ثبت مهر ورود ، تحویل بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل چهار ستاره  Crowne Plaza Zurich.
ادامه روز آزاد.
اقامت شب در زوریخ.
روز دوم   زوریخ-راین فالز - زوریخ
پس از صرف صبحانه، حرکت از هتل به سمت آبشارهای مشهور راین. در راه از مناظر بسیار زیبا و شهرقرون وسطایی اشتاین آمراین لذت خواهید برد.
انجام گشتی پیاده در زوریخ و بازدید از بافت قدیم شهر به مدت دو ساعت.
بازگشت به هتل و ادامه روز به اختیار خودتان سپری خواهد شد.
اقامت شب در زوریخ.
روز سوم   زوریخ
روز آزاد.
اقامت شب در زوریخ.
روز چهارم  زوریخ -  برن - زرمات 
--:--       حرکت به سمت زرمات با اتوبوس.  منطقه زیبای کوهستانی ای که تردد وسایل نقلیه در آن ممنوع است. در طول راه شانس بازدید از شهر زیبای برن، پایتخت سوییس را خواهید داشت. در ادامه به سمت زرمات مسیر را ادامه می دهید و به محض رسیدن بازدید  و کشف شهر زیبای زرمات در انتظار شما است.
سپس به هتل 4 ستاره ALPEN RESORT ZERMATT  می روید. 
اقامت شب در زرمات.
روز پنجم  زرمات 
روز آزاد
اقامت شب در زرمات.
روز ششم  زرمات 
--:--: تحویل اتاق ها و انتقال به فرودگاه ژنو  برای پرواز بازگشت به ایران