• English
  • شماره تماس :34446282 026 - 88583563 021

تور سوئیس پرتغال ویژه نوروزاطلاعات عمومی

تور سوئیس پرتغال

شروع تور :  1399/01/07

پایان تور :  1399/01/13

ایرلاین :   هوایی- Turkish

مدت اقامت :   6 شب

 

--------------------------------

لوزان، دومین شهر بزرگ سوئیسی مشرف بر دریاچه ژنو و چهارمین شهر بزرگ سوئیس است. لوزان در عین افتخار به تاریخ حدودا دو هزارساله اش، شهری پیشرو است که نگاهی به آینده دارد. چشم انداز دریاچه ژنو در لوزان، حتی از چشم اندازی خود ژنو در اختیار شما می گذارد نیز زیباتر است! این شهر محصور در تاکستان ها، با استفاده از موقعیت جغرافیایی که حتی در سوئیس نیز کم نظیر است، به یکی از مراکز مهم گذران تعطیلات اروپا تبدیل شده است. اینجا همچنین پایتخت المپیک و از مراکز مهم ورزشی، دانشگاهی و فرهنگی سوئیس به شمار می آید. بافت تاریخی شهر، مزین به کلیسای جامع گوتیک، تاریخچه ای غنی و پربار را پیش روی بازدید کنندگان قرار می دهد

--------------------------------------

جغرافیای منحصر به فرد این شهر با تپه ها و پستی بلندی های بسیار آن را از تمام شهرهای اروپا متمایز کرده است. لقب این شهر "هفت تپه" است و هرکدام از این تپه ها نمای بسیار زیبایی به شهر و رود تاگوس ارائه می دهند. اینجا شهر رنگ و شور و موسیقی و غذاهای بی نظیر دریایی و شیرینی های خوشمزه است. در کوچه های رنگارنگی که نظیر آن را هیچ کجا نخواهید یافت قدم بزنید و منظره غروب آفتاب را از "میرادورو" ها تماشا کنید یا به دیدار میدان گاوبازی که دیگر گاوی در آن کشته نمی شود بروید و یا معماری زیبای کلیساهایی با گنبد سفیدرنگ را تماشا کنید. خاطره زلزله مهیب سال 1755 هنوز بر ذهن این شهر سنگینی می کند، زلزله ای که تقریبا تمام خانه ها و بیشتر اماکن تاریخی لیسبون را ویران کرد و این شهر مجددا و به صورت کامل بازسازی شد

-----------------------------------------------------

هتل های

موونپیک   4* BB

الیسیپو سالدانهالیسبون   4* BB

 

قیمت هرنفر در اتاق یک تخته:              1590یورو

قیمت هرنفر در اتاق دو تخته:                1090یورو

قیمت کودک 2تا4سال بدون تخت:          440یورو

قیمت 4تا11سال با تخت اضافه:            830یورو

------------------------------------------------

 

کودک تا دوسال: 100 یورو + نرخ پرواز 

نرخ ریالی پرواز به قیمت یورویی اضافه می شود. 

مدارک مورد نیاز 1-اصل گذرنامه معتبر با حداقل شش ماه اعتبار و حداقل 4 صفحه خالی 2-فرم تقاضای ویزا که بطور کامل به زبان انگلیسی تکمیل و دو کادر صفحه چهارم توسط شخص متقاضی امضا شده باشد. 3-دو قطعه عکس جدید با زمینه روشن 4-کپی A4 گذرنامه ( بسیار واضح) 5-کپی A4 ویزاهای سه سال اخیر کشورهای شنگن، انگلستان، آمریکا و کانادا 6-ترجمه شناسنامه متقاضی از تمام صفحات شناسنامه ( بسیار واضح) 7-گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه ریز پرینت 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت )حداقل 70 میلیون که به صلاحدید   فیروزه سرزمین مادری   مبلغ نهایی تعیین می شود.( 8-ترجمه سند ملکی 9-رزرو هتل برای کل مدت سفر 10-مدارک شغلی برای افراد شاغل: • گواهی اشتغال به کار • ترجمه روزنامه رسمی یا ترجمه حکم استخدامی یا ترجمه فیش حقوق یا ترجمه گواهی ساخت یا پروانه کسب یا حکم بازنشستگی و غیره • ترجمه لیست پرداختهای بیمه تامین اجتماعی محصلین و دانشجویان: • ترجمه اشتغال به تحصیل از مدرسه / دانشگاه 11-برنامه دقیق سفر 12-کپی A4 رزرو بلیت رفت و برگشت به سوییس 13-کپی A4 بیمه مسافرتی 14- نامه ریجکتی ( درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن) 15-ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل هفتاد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد. ) هزینه صندوق سفارت و VFS: در داخل یک پاکت نامه قرارداده شود و کلیه مبالغ غیر قابل استرداد است: 26.5 یورو به ازای هر پرونده / 8200000 ریال برای افراد بالای 12 سال / 4800000 ریال برای کودکان 6 تا 12 سال (برای کودکان زیر 6 سال رایگان است. )

----------------------------------------------------------------------

این تور شامل موارد زیر است: پرواز داخلی ژنو به لیسبون جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون 6 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان این تور شامل موارد زیر نیست: هزینه بلیت پرواز بین الملل هزینه ی های شخصی هزینه ی لغو کردن تور مالیات شهری بیمه مسافرتی *هزینه ویزا و وی اف اس و هر مورد دیگری که در برنامه ذکر نشده است.

--------------------------------------------------------------------

روز اول : تهران – ژنو - لوزان
ورود به فرودگاه ژنو ، تحویل گرفتن بار و حرکت به سوی لوزان.
ورود به هتل 4 ستاره  Movenpick واقع در ساحل دریاچه لِمان.
تحویل گرفتن اتاق ها  
ادامه روز آزاد.
  اقامت شب در لوزان. 
روز دوم:                                       لوزان- گرویر– لوزان  
09:00     گشت در لوزان شامل کلیسای جامع ، بافت قدیمی، کوچه هایی باریک و چشم نواز، و پیاده- 
رو هایی پر از بوتیک های دلفریب و میدان سنت فرانسواز. بازدید از داخل موزه المپیک. 
وقت آزاد برای صرف ناهار (ناهار به عهده مسافر است. )در ادامه حرکت به سمت روستای زیبا و قرون وسطایی گرویر که به خاطر پنیرها و شکلاتهایش   مشهور است و بازدید از کارخانه شکلات سازی مزون کایه در بروک. (با اتوبوس)             
17:00     بازگشت به لوزان
   اقامت شب در لوزان.
روز سوم: لوزان (روز آزاد)
   روز آزاد                 
اقامت شب در لوزان.  
روز چهارم:                            لوزان- لیسبون
00:00 تحویل دادن اتاق ها و حرکت به سمت فرودگاه ژنو برای انجام پرواز به شهر لیسبون.
ورود به فرودگاه لیسبون، تحویل گرفتن بار و ترانسفر به سمت هتل چهار ستاره،  Olissippo Saldanha ، تحویل گرفتن اتاق ها.
 ادامه روز آزاد. 
اقامت شب درلیسبون.
روز پنجم:                                                    لیسبون 
09:00 پس از صرف صبحانه گشتی تمام روز در شهر لیسبون خواهید داشت. گشت شامل بازدید از مهمترین جاذبه های توریستی مانند منطقه Baixa، میدان مارکیز دو پمبال، پارسا دو کامرسیو خواهد بود.
در بعدازظهر به بازدید قلعه سائو ژورژ، که یکی از نمادهای برجسته شهر لیسبون است خواهید رفت.
بازگشت به هتل.
 اقامت شب در لیسبون.
روز ششم:                                                  لیسبون
روز آزاد
اقامت شب در لیسبون
روز هفتم:                       لیسبون- تهران
ترانسفر از هتل به فرودگاه لیسبون  برای پرواز برگشت به ایران.